Hemen Okey Oynama Sitesi

Online sitelerde, okey oynayabilmek için daha çok 18 yaşından büyük olunması istenmektedir. Hemen okey oynama sitesi ana sayfasında bu uyarıyı yaparak kullanıcılarının güvenli oyun oynamasını istiyor. Günlük hayatınızda, boş zamanlarınızı geçirmek ve sosyalleşmek için okey oynamayı tercih edebilirsiniz. Hemenokeyoyna.net sitesine giriş yaptığınızda, normal okey ile birlikte 101 ya da çanak okey çeşitlerini oynayabiliyorsunuz. İnternet üzerinden, kesintisiz ve güvenilir okey oynanabilecek site bulma işlemlerinde zorluk yaşayanlara hemenokeyoyna.net sitesi en eğlenceli hizmeti sunuyor.

Neden Okey

Oyun severler, internet üzerinden farklı oyunları oynayarak zaman geçirmek istemektedir. Okey oyunu kuralları basit ve daha eğlenceli olduğu için ülkemizde binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Hemenokeyoyna.net sitesi ise verdiği hizmetler ile aynı anda çok sayıda okey severin oyun oynamasını sağlıyor.

  • Okey taşları dağıtıldıktan sonra taş sıralama alternatiflerinin bulunması,
  • Kazanma ihtimalinin yüksek olması,
  • Canlı olarak diğer oyuncularla sohbet ederek oynanabilmesi,
  • İstenilen okey masasının seçilebilmesi,
  • Kazandıkça puanınızın yükselmesi,

Okey oynamak için bu ve buna benzer seçenekleri yeterli gösterilmektedir. Sitede, ücretsiz olarak istenildiği zaman oynanabildiği için okey severler, siteyi ve okey oyunlarını tercih ediyorlar.

Nelere Dikkat Edilir?

Okey oyunlarına başlamadan önce, oyun için belirlenen kuralların bilinmesi gerekiyor. Normal okeylerde bile oyun başında gösterge geçerli olup olmadığı kuralı belirlenir. Gösterge geçerli oyunlarda tüm oyuncular, taş dağıtımından elindeki taşlar arasında gösterge olup olmadığını kontrol eder. Çünkü gösterge taşı oyuncuya 1 puan kazandıracaktır. Dikkat edilmesi gereken husus, yerden taş çekmeden gösterge yapılmasıdır. Okey oyununda elinde okey olan oyuncunun çok dikkatli olması ve yanlışlıkla okey taşını yere atmaması gerekiyor.

Çifte Gitme Seçeneği

Okey oyunlarında, taş sıralama seçeneklerinden birisi de çifte gitme seçeneğidir. Okey oyununda her taşın çifti bulunmaktadır. Oyuncular, ellerindeki taşların çift geldiğini gördüğünde, toplam 7 çift oluşturmaya çalışır. Oyuncu çifte gittiğini gizli tutabilir ya da açıktan söyleyerek, ortaya atılan taşların kendisi için açılmasını sağlayabilir. Elinde gösterge olan oyuncu, 6 adet çift oluşturduktan sonra 7 çift olarak son taş çekme işleminde yerdeki açık olan taşı alarak çift sayısını tamamlayabilir ve oyunu bitirebilir.

Son Eklenenler