Hemen Okey Nasıl Oynanır?

İnternet üzerinden okey oynamak isteyenler, hemenokeyoyna.net sitesini tercih ediyorlar. Hemen okey nasıl oynanır? Bunun için kullanıcıların, siteye giriş yapmalı, okey salonlarına erişebilmek için okey bölümünü seçmelidir. Okey bölümü seçildiğinde, kullanıcının, sitede oyun oynayabilmesi için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrelerini belirlemeleri isteniyor. Bu ekran üzerinden kullanıcılar kayıtlarını oluşturabiliyor ve siteye erişim yöntemlerini seçebiliyorlar. İsteyenler, misafir girişi yapabiliyor, ancak oyun oynama seçeneklerinden faydalanamıyor, sadece site içeriğini inceleyebiliyorlar.

Okey Oynamak

İnsanlar, online platformlar üzerinden hemen okey oynarken, oldukça güvenilir ve erişim sorunu olmayan sitelerde oynamak isterler. Hemenokeyoyna.net sitesi okey oynamak isteyenlere, tüm seçenekleri sunuyor. Siteye kullanıcı kaydını yapan oyun severler, istedikleri zaman erişim yaparak okey oynayabiliyorlar. Okey oyunu için belirlenen genel kurallar şunlardır.

  • Hemenokeyoyna.net sitesinde okey oyunları 4 oyuncu ile oynanıyor.
  • Oyunlarda taş dağıtma işlemleri, sistem tarafından yapılıyor.
  • Her elde oyuna bir sonraki oyuncu başlıyor ve bu oyuncuya 15 taş veriliyor.
  • Oyunda çifte giden oyuncu, çifte gittiğini belirterek diğer oyuncuların attıkları taşların açık gösterilmesini sağlayabiliyor.

Site, kullanıcılarının, yasal uyarılara uymasını, 18 yaşından küçüklerin oynamamasını ve diğer ahlaki kurallara uyulmasını istiyor.

Canlı Okey

Hemenokeyoyna.net sitesine kullanıcı bilgileri ile giriş yapan kullanıcılar, online olarak okey oyunlarını canlı olarak oynayabiliyorlar. Siteye erişim yaptığınızda, diğer oyuncuların okey masasında sizi beklediğini görebilirsiniz. Sizlerde, boş masalardaki yerinizi aldığınızda, salonda bulunan diğer oyuncuları masaya davet edebiliyorsunuz. Masa etrafındaki tüm oyuncu bölümleri dolduğunda, canlı olarak okey oynamaya hemen başlayabiliyorsunuz. Oyunda diğer oyuncular ile canlı yazışarak sohbet edebiliyorsunuz.

Okey Taşı

Sitede, hemen okey oyununun hangi türünü seçerseniz seçin tüm oyunlar 106 taş destesi ile oynanır. Her oyuncunun bir ıstakası vardır ve oyunda verilen 14 taşı bu ıstaka üzerinde dizerek, oyununu oynar. Okey taşları arasında, aynı taşın dört farklı rengi ve her renkten çift taş vardır. Bu seçenek oyunda taşların renklere göre, sayı sırasına ya da çift durumuna göre sıralama seçenekleri sunmaktadır. Oyuncular, taşların sıralanış seçeneklerini kullanırlar ve oyunu kazanmaya çalışırlar.

Son Eklenenler